



Afmetingen 91×47×58 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 358
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Geïnspireerd door bistrostoelen, hier is Musette. Hij wordt hier gepresenteerd in de rotan- en ruitpatroonversie, perfect om een vleugje country chic in je huis te brengen. Een ontwerp La Redoute Intérieurs. Omschrijving • Poten en structuur in rotan afgewerkt met nitrocellulose vernis • Zitting en rugleuning in polyrotan • Ophanging door gekruiste riemen • Vloerdopjes in polypropyleen • Set van 2 stoelen • Handgemaakt Afmetingen • Breedte : 47 cm • Hoogte : 91 cm • Diepte : 58 cm • Zitting : B45 x H47 x D44 cm • Gewicht: 3,6 kg • Gemonteerd geleverd. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B96 x H49 x D72 cm, 11 kg
| Breedte: | 47 cm |
|---|---|
| Diepte: | 58 cm |
| Hoogte: | 91 cm |
| Aantal | 2 |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Rotan |
| Stijl | Landelijk |
| Kleur | Beige |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Met armleuningen, kunststof
Op voorraadGratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen