



Afmetingen 190×80×34 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 287,2
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Op dit wandrek met 5 legplanken Compo kan je boeken, kunst, collecties... uitstallen. De zuivere en rechte lijnen passen in elk interieur.Omschrijving • 5 vaste legplanken • Structuur en pootgedeelte in massief eik, afgewerkt met nitrocellulose vernis • 5 vaste legplanken in MDF met een laagje eik, afgewerkt met nitrocellulose vernis Afmetingen • Breedte : 80 cm • Hoogte : 190 cm • Diepte : 33,6 cm Bruikbare afmetingen nis van onderaan naar bovenaan: • 34,5 cm • 38 cm • 34,5 cm • 35,5 cm Levering Zelf te monteren. Levering aan huis na afspraak. Opgelet! Controleer of openingen (deuren, trappen, liften) het pakket/de pakketten bij levering doorlaten. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Productfiche met betrekking tot milieukwaliteiten en -kenmerken • Volledig recycleerbaar product. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B99 x H20 x D42 cm, 29,5 kg
| Breedte: | 80 cm |
|---|---|
| Diepte: | 34 cm |
| Hoogte: | 190 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Soort hout | Eikenhout |
| Stijl | Modern |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen