


Afmetingen 191×122×40 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 530,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Een wandrek met zachte en elegante vormen waarvan de esthetiek wordt gekenmerkt door de alliantie van beukenhout en lak. Een ontwerp La Redoute Intérieurs.Omschrijving • Organisch gevormde plateau, afgeronde rand,in crèmewit gelakt MDF, zeer licht korrelig afgewerkt, polyurethaan verf • Poten gelijk met het blad in massief beuken met heldere NC-lakafwerking • Muurbevestiging (schroeven en pluggen niet meegeleverd) • Vloerdopjes in vilt Afmetingen Totaal : • Breedte : 121,5 cm • Hoogte : 190,5 cm • Diepte : 40 cm Bruikbaar • Tussen de twee legplanken: H34,5 x D35 cm Levering Zelf te monteren. Levering aan huis na afspraak. Opgelet! . • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Productfiche met betrekking tot milieukwaliteiten en -kenmerken • Volledig recycleerbaar product. Afmetingen en gewicht van de pakketten 2 pakketten • B132 x H20 x D48 cm, 48 kg • B201 x H12 x D43 cm, 19 kg
| Breedte: | 122 cm |
|---|---|
| Diepte: | 40 cm |
| Hoogte: | 191 cm |
| Stijl | Modern |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Wit |
| Soort hout | Eikenhout |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen