



Afmetingen 91×171×208 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 461,4
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Het Lodge bed met boxspring combineert vintage met etnische invloeden, waaronder houtsnijwerk. Het gestreept design voegt ritme toe aan de grafische uitstraling en de eigentijdse stijl. Omschrijving • In eik en MDF met fineereik en afgewerkt met nitrocellulose vernis • Pootgedeelte in metaal met epoxy afwerking • Gestreepte afwerking op het hoofdbord • Geleverd met een lattenbodem in massief dennenhout Afmetingen Slaapzone 140 x 190 cm • Breedte : 151,8 cm • Hoogte : 91,1 cm • Lengte : 198,1 cm • Gewicht: 56 kg Slaapzone 160 x 200 cm • Breedte : 171 cm • Hoogte : 91,1 cm • Lengte : 208,1 cm • Gewicht: 62 kg Levering Zelf te monteren. .! . • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 3 pakketten Maat 140x190 cm • B201 x H14 x D28 cm, 18 kg • B45 x H15 x D20 cm, 15,5 kg • B161 x H16 x D95 cm, 31 kg Maat 160x200 cm • B181 x H15 x D94 cm, 37 kg • B75 x H15 x D20 cm, 17,5 kg • B210 x H13 x D28 cm, 19 kg
| Breedte: | 171 cm |
|---|---|
| Diepte: | 208 cm |
| Hoogte: | 91 cm |
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout, Metaal |
| Stijl | Modern, Vintage |
| Soort hout | Eikenhout, Grenen |
| Type | Boxsprings |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen