


Afmetingen 130×140×50 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 1.019,15
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Vitrinekast in eik, Joaquin. Mooie mix van materialen : Eik, metaal en glas, perfect voor het opbergen van glazen, borden, boeken of andere deco voorwerpen. Te plaatsen boven het bijpassend buffet verkocht op de site.Omschrijving • Structuur in massief FSC eiken en MDF met FSC eiken fineer, nitrocellulose afwerking • 2 glazen deuren met epoxygelakte stalen frames • 4 vaste legplanken • Gemonteerd geleverd Afmetingen • B140 x H130 x D50 cm • Ruimte tussen de legplanken : 40,6 cm, 38,1 cm en 40,6 cm • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B148 x H59 x D141 cm, 113,5 kg
| Breedte: | 140 cm |
|---|---|
| Diepte: | 50 cm |
| Hoogte: | 130 cm |
| Materiaal | Hout, Glas |
|---|---|
| Stijl | Modern, Industrieel |
| Soort hout | Eikenhout |
| Kleur | Bruin |
| Afwerking | Mat |
| Merk | AM.PM |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen