



Afmetingen 85×150×40 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 479,4
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Buffetkast Lunja. Geïnspireerd door de kunst van oude meubels, heel praktisch in uw woonkamer om allerlei spullen in op te bergenOmschrijving • 15 lades • Knopen als handvatten • 6 etikethouders • Verzorgde afwerking • Gemonteerd geleverd. • Massief dennenhout met delicate tinten met teak aspect, afgewerkt met een waslaagje • Handvatten in used metaal. Afmetingen Totaal : • Breedte 150 cm • Hoogte : 85 cm • Diepte : 40 cm. Bruikbaar • Kleine lades : B14,5 x H7 x D28 cm • Grote lades: B38 x H7 x D28 cm. • Gemonteerd geleverd. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B159 x H47 x D95 cm, 57,5 kg
| Breedte: | 150 cm |
|---|---|
| Diepte: | 40 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Stijl | Vintage |
| Soort hout | Grenen, Teak |
| Kleur | Bruin |
| Afwerking | Mat |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen