



Afmetingen 39×89×83 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 303,24
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
De Oreus salontafel is handgemaakt van massief acaciahout. Met zijn organische vorm en afgeschuinde afwerking combineert Oreus de geest van de natuur met verfijning. Een semi-mimi salontafel van AMPM.Omschrijving • FSC®-gecertificeerd massief acacia, gelakt • Tafelblad met schuine afwerking • Handgemaakt, elk stuk is uniek Afmetingen • Breedte : 89 cm • Hoogte : 38,5 cm • Diepte : 82,5 cm • Gemonteerd geleverd. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Productfiche met betrekking tot milieukwaliteiten en -kenmerken • Volledig recycleerbaar product. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B99 x H47 x D90 cm, 21,5 kg
| Breedte: | 89 cm |
|---|---|
| Diepte: | 83 cm |
| Hoogte: | 39 cm |
| Vorm | Ovaal |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Merk | AM.PM |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen