



Afmetingen 75×168×80 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 349,3
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Vaste rechthoekige tafel. De abdijtafel biedt plaats aan 4 tot 6 personen en neemt de kenmerken van gemeenschapstafels over met zijn royale afmetingen en tijdloze elegantie.Omschrijving • Plateau met een dikte van 6 cm (aangebrachte rand), licht uitgehold aan de onderkant • Brede zijpoten, 8,8 cm dik • Frame van massief grenen met natuurlijke grenen afwerking • Tot 6 personen • Aantal personen aanbevolen voor montage : 2 Gebruikstip • Om uw tafel te beschermen, kunt u denken aan onderzetters, onderleggers en placemats. Afmetingen • Breedte : 168 cm • Hoogte : 75 cm • Diepte : 80 cm • Hoogte van de poten : 69 cm • Gewicht: 29 kg • Poten zelf te monteren. • HOUT UIT DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN EN GECONTROLEERDE BRONNEN. Mixed hout bevat minimaal 70% FSC®-gecertificeerd en/of gerecycled hout en de rest is FS gecontroleerd hout. Afmetingen en gewicht van de pakketten 2 pakketten • B177 x H12,5 x D88 cm, 23 kg • B81 x H23,5 x D62 cm, 15 kg
| Breedte: | 168 cm |
|---|---|
| Diepte: | 80 cm |
| Hoogte: | 75 cm |
| Vorm | Rechthoek |
|---|---|
| Soort hout | Grenen |
| Kleur | Bruin |
| Stijl | Landelijk |
| Afwerking | Mat |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen