



Afmetingen 43×80×55 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 152,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Een omhullend en compact model. een exclusieve creatie getekend door onze eigen ontwerpers.Deze karakteristieke en tijdloze fauteuil is een van de favorieten van onze klanten. Séméon herinterpreteert de stijl van de jaren 50. Taps toelopende poten, strakke lijnen, zacht fluweel : elk detail maakt het een iconisch meubelstuk. Comfort zitting : een evenwichtig comfort Omschrijving • Bekleding : 100% polyester 360 g/m². • Ophanging door gebogen veren. • Structuur in multiplex en massief lariks. • Poten (zelf te monteren) in massief hevea met notenhout tint en afgewerkt met nitrocellulose vernis, H22 cm. Vulling • Zitkussen gevuld met polyether mousse 30 kg/m³, polyether mousse 22 kg/m³ + polyester vezels. Onderhoud • Niet afhoesbaar Kwaliteit • 2 jaar wettelijke garantie : bekleding en structuur Afmetingen • Lengte : 80 cm • Hoogte : 43 cm • Diepte : 55 cm Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B80 x H24 x D57 cm, 12 kg
| Breedte: | 80 cm |
|---|---|
| Diepte: | 55 cm |
| Hoogte: | 43 cm |
| Materiaal | Hout, Kunststof |
|---|---|
| Poefs | Ja |
| Stijl | Vintage |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Onderstel | Op pootjes |
| Kleur | Groen |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Poefs, Stoffen, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen