



Afmetingen 79×47×47 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 269,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
2 stoelen met spijlen Bistro. Embleem van Franse bistro's, stoel met spijlen markeert zijn terugkeer in kracht in onze interieurs!BISTRO-stoelen, vervaardigd volgens de traditionele warmgebogen houttechniek staan weer in de schijnwerpers... Omschrijving • Structuur in massief beuk • Zitting in multiplex in beuk • Afgewerkt met polyurethaan vernis • Rugleuning met warmgebogen hout • Plastieken vloerdopjes • Made in Europe Afmetingen Totaal : • Lengte : 47 cm • Hoogte : 79 cm, zitting 46 cm • Diepte : 47 cm • Gemonteerd geleverd. • MADE IN EUROPE. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Productfiche met betrekking tot milieukwaliteiten en -kenmerken • Volledig recycleerbaar product. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B97 x H46 x D57 cm, 10,74 kg
| Breedte: | 47 cm |
|---|---|
| Diepte: | 47 cm |
| Hoogte: | 79 cm |
| Aantal | 2 |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Stijl | Vintage |
| Kleur | Bruin |
| Soort hout | Eikenhout |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Met armleuningen, kunststof
Op voorraadGratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen