



Afmetingen 40×40-80×35 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 126,65
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Opbergkubussen in eik, naast elkaar of op elkaar te plaatsen. Bijzettafel, lage tafel, etagère... aan u de keuze ! Omschrijving • Massief eik, geoliede afwerking • Bevestigingssysteem met metalen knijper • Zelf te monteren met handleiding Afmetingen • Maat S : B.40 x D.35 x H .40 cm • Maat M : B.80 x D.35 x H .40 cm • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket S • B49 x H12 x D44 cm, 8,4 kg H • B88 x H13 x D44 cm, 15 kg
| Breedte: | 40-80 cm |
|---|---|
| Diepte: | 35 cm |
| Hoogte: | 40 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Kleur | Bruin |
| Stijl | Modern |
| Afwerking | Mat |
| Merk | AM.PM |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen