


Afmetingen 53×31×31 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 152,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Inlegwerklook. De Strela bijzettafel met zijn kubusvormige, zeer grafische lijnen en zijn met inlegwerk bewerkte eiken- en walnootfineer is een blikvanger in de woonkamer. Het is meer dan alleen een bijzetmeubel, het is een decoratief object dat op zichzelf staat. Omschrijving • Eiken en walnoot gefineerd MDF met inlegwerklook, nitrocellulose afwerking • Vilten vloerdoppen Gebruikstip • Denk aan onderzetters, onderleggers en placemats om uw bijzettafel te beschermen. Afmetingen • Breedte : 31 cm • Hoogte : 52,5 cm • Diepte : 31 cm • Gewicht: 8,8 kg • Gemonteerd geleverd. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B60 x H39 x D39 cm, 9,5 kg
| Breedte: | 31 cm |
|---|---|
| Diepte: | 31 cm |
| Hoogte: | 53 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Vorm | Vierkant |
| Kleur | Bruin |
| Stijl | Modern |
| Soort hout | Eikenhout, Notenhout |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen