



Afmetingen 77×123×40 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 782,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
De charme van vintage, de elegantie van notenhout en verzorgde afwerkingen. Het meubel Larsen combineert design en functionaliteit, en tekent het decor. Voor de liefhebbers van vinylplaten, biedt hij veel opbergruimte. Omschrijving • Meubelstuk, legplanken, deuren in MDF met laagje notelaar • Poten en handgrepen in massief notenhout • Afgewerkt met nitrocellulose vernis • 1 lade met houten geleiders • 2 deuren, soft closing scharnieren • Doorgang voor kabels Afmetingen Totaal : • Breedte : 122,5 cm • Hoogte : 77 cm • Diepte : 40 cm • Hoogte van de poten : 25 cm Bruikbaar • Lade : L39 x H11,5 x D36 cm • Nissen achter de deuren : L39 x H34 x D36 cm • Open nis : L83 x H12 x D38 cm • 4 nissen om vinylplaten op te bergen: L9 x H34 x D38 cm Levering Gemonteerd geleverd. . • HOUT UIT DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN EN GECONTROLEERDE BRONNEN. Mixed hout bevat minimaal 70% FSC®-gecertificeerd en/of gerecycled hout en de rest is FS gecontroleerd hout. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B30 x H47 x D86 cm, 49,5 kg
| Breedte: | 123 cm |
|---|---|
| Diepte: | 40 cm |
| Hoogte: | 77 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Stijl | Vintage |
| Soort hout | Notenhout |
| Kleur | Bruin |
| Afwerking | Mat |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen