



Afmetingen 50×200×42 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 413,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Met zijn grafisch design past de Walor TV/hifi-unit in elk interieur. Een kleur volledig in de trend. Het Walor TV/hifi-meubel is een exclusieve creatie van La Redoute Intérieurs. Omschrijving • Bovenblad in transparant gehard glas • 2 opbergnissen onder het blad van gehard glas • 4 kasten in MDF met eikenfineer, verborgen achter 4 deuren (2 draaideuren, 2 klepdeuren in het midden) • Poten in massief eik • Afgewerkt met nitrocellulose vernis • Doorgang voor kabels • Draagvermogen: Maximaal 20 kg • Aantal personen aanbevolen voor montage : 2 Afmetingen Totaal : • Breedte : 200 cm • Hoogte : 50 cm • Diepte : 41,8 cm • Gewicht: 59,5 kg Bruikbaar • Nis onder het bovenblad: B97 x H11 x D38 cm • Nis achter de 4 deuren : B47 x H26 x D38 cm • Hoogte van de poten : 8 cm Levering Zelf te monteren. . ! Controleer of openingen (deuren, trappen, liften) het pakket bij levering doorlaten. • HOUT UIT DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN EN GECONTROLEERDE BRONNEN. Mixed hout bevat minimaal 70% FSC®-gecertificeerd en/of gerecycled hout en de rest is FS gecontroleerd hout. Afmetingen en gewicht van de pakketten 2 pakketten • B105 x H15 x D45 cm, 34 kg • B214 x H13 x D51 cm, 37 kg
| Breedte: | 200 cm |
|---|---|
| Diepte: | 42 cm |
| Hoogte: | 50 cm |
| Materiaal | Hout, Glas |
|---|---|
| Opties | Op pootjes |
| Kleur | Bruin |
| Stijl | Modern |
| Soort hout | Eikenhout |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen