



Afmetingen 86×176×48 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 899,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Met zijn zachte rondingen en vernieuwde retrodesign maakt het Madara dressoir een elegant statement in de woonkamer. De combinatie van eikenhout en rotanriet zorgt voor een warme, romantische sfeer.Een ontwerp door La Redoute Interieurs. Omschrijving • Poten van massief hevea met eikenfineer en afwerking met polyurethaanlak • Structuur en legplanken van eiken gefineerd MDF met afwerking in polyurethaanlak • 3 deuren in massief eiken gebeitst hevea met rotan panelen • Kabelinvoeropeningen en in hoogte verstelbare schappen • Aantal personen aanbevolen voor montage : 2 Afmetingen Totaal : • Lengte : 175,5 cm • Hoogte : 85,5 cm • Diepte : 47,5 cm Bruikbaar Nis achter elke deur • B53,8 x H55 x D46,8 cm Afmetingen deur • B55,4 x H56,3 cm • Zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B188,5 x H92,5 x D57,5 cm, 61 kg
| Breedte: | 176 cm |
|---|---|
| Diepte: | 48 cm |
| Hoogte: | 86 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Stijl | Vintage |
| Soort hout | Eikenhout |
| Kleur | Bruin |
| Afwerking | Mat |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen