



Afmetingen 48×120×42 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 419,3
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Een front met een etnisch motief in hout met reliëf en een stalen "H"-vormig pootgedeelte : Het gamma Jerem herbeleeft de kunst van het meubelmaken en de ambachtelijke geest, in een eigentijdse stijl. Het royale formaat biedt een goede opbergruimte. Omschrijving • Gemonteerd structuur in MDF met laagje fineereik, walnoot gebeitst, nitrocellulosevernis afwerking • Grafisch speling op de voorzijde gefineerd met eiken strips, wamnoot gebeitst • Pootgedeelte in "H"vormige stalen buizen, zwarte verf, epoxy afwerking • 1 centrale klapdeur met pneumatische cilinders • 1 grote nis • 4 lades met soft closing sluitsysteem • Afgeschuinde uitsparing aan de bovenkant van deuren en lades voor gemakkelijk openen • Kabelgat • Vloerdopjes in polypropyleen • Aantal personen aanbevolen voor montage : 2 Kwaliteit • Soft closing: soepel, geruisloos deursluitsysteem dat ook voorkomt dat vingers bekneld raken. Afmetingen Totaal : • Breedte : 120 cm • Hoogte : 48 cm • Diepte : 42 cm • Gewicht: 37 kg Bruikbaar • Grote nis : B39 x H30 x D38 cm • Laden: B39 x H15 x D26 cm • Hoogte pootgedeelte : 18 cm • Zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B128 x H46 x D51 cm, 46,5 kg
| Breedte: | 120 cm |
|---|---|
| Diepte: | 42 cm |
| Hoogte: | 48 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Opties | Op pootjes |
| Kleur | Oranje |
| Stijl | Modern, Industrieel |
| Soort hout | Eikenhout, Notenhout |
| Afwerking | Mat |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen