



Afmetingen 73×45×46 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 99
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Neem een stoel ! De slanke, rechte poten van de Sarvio stoel vormen een mooi contrast met de ronde zitting en de rugleuning. Gewatteerd voor comfort en eigentijdse elegantie. Een product ontworpen door onze La Redoute Intérieurs ontwerpers. Omschrijving • Bekleding in getextureerde stof 100% polyester • Vulling van polyurethaanschuim, dichtheid 25 kg/m³ • Zitting in eucalyptusmultiplex • Poten en frame van stalen buizen met poedercoating • Vloerdopjes in polypropyleen Afmetingen • Breedte : 45 cm • Hoogte : 73 cm • Diepte : 45,5 cm • Zitting : B45 x H47 x D45,5 cm • Zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B83 x H44 x D49 cm, 12,127 kg
| Breedte: | 45 cm |
|---|---|
| Diepte: | 46 cm |
| Hoogte: | 73 cm |
| Materiaal | Hout, Kunststof, Metaal |
|---|---|
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Stijl | Modern, Industrieel |
| Kleur | Beige |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Met armleuningen, kunststof
Op voorraadGratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen