



Afmetingen 190×80×40 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 608,3
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Dompel je onder in de elegante en tijdloze vintage-trend met het TV/hifi meubel Watford. Combineer het met de andere meubels uit het assortiment en creëer een unieke opbergwand.Een creatie van onze ontwerpers La Redoute Intérieurs. Omschrijving • Structuur zijkanten in staal afgewerkt met zwarte epoxy lak • Opbergvak in MDF met laagje notenhout, afgewerkt met nitrocellulose vernis • 4 planken • Opbergkast met 1 deur en vinyl bak Afmetingen Totaal : • Breedte : 80 cm • Hoogte : 190 cm • Diepte : 40 cm Bruikbaar • Vinyl rek: L78 x H42 x D3 cm • Vinyl bak: L36 x H34,5 x D33 cm • Opbergkast: L41 x H32,5 x D31 cm • Zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Productfiche met betrekking tot milieukwaliteiten en -kenmerken • Volledig recycleerbaar product. Afmetingen en gewicht van de pakketten 2 pakketten • B86 x H49 x D50 cm, 35 kg • B193 x H4 x D34 cm, 6 kg
| Breedte: | 80 cm |
|---|---|
| Diepte: | 40 cm |
| Hoogte: | 190 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Stijl | Vintage |
| Kleur | Bruin |
| Soort hout | Notenhout |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen