


Afmetingen 70×140×25 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 299,4
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Design is het beste woord om Watford te omschrijven. Een opbergrek dat op subtiele wijze nobel materiaal en donker metaal combineert in een elegante vintage-trend. Het verfijnd design geeft karakter aan elke interieurstijl.Een ontwerp La Redoute Intérieurs. Omschrijving • Structuur in mat gelakt zwart staal met epoxy afwerking • 3 vaste legplanken in MDF met laagje notenhout, nitrocellulose vernis • Muurbevestigingspunten (schroeven en pluggen niet meegeleverd) • Vloerdopjes Afmetingen Totaal : • Breedte : 140 cm • Hoogte : 70 cm • Diepte : 25 cm Bruikbaar • Hoogte tussen de legplank onderaan en de middelste: 35 cm • Hoogte tussen de middelste legplank en de bovenste: 25,5 cm • Gemonteerd geleverd. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Productfiche met betrekking tot milieukwaliteiten en -kenmerken • Volledig recycleerbaar product. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B45 x H31 x D76 cm, 18,95 kg
| Breedte: | 140 cm |
|---|---|
| Diepte: | 25 cm |
| Hoogte: | 70 cm |
| Afwerking | Mat |
|---|---|
| Soort hout | Notenhout |
| Materiaal | Hout, Metaal |
| Stijl | Industrieel, Vintage |
| Kleur | Bruin |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen