



Afmetingen 36-46×43×55 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 169
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Mimipoefjes Ebony. Hun halve maanvorm vormt een harmonieus geheel en creëert een gedurfd samenspel van volumes en een opvallend visueel effect. Omschrijving • 87% polyester en 13% polypropyleen coating, dichtheid 530 g/m² • Structuur in MDF • Vloerdopjes in polypropyleen • Set van 2 halve figuren • Totaal gewicht : 10 kg Vulling • 25 kg/m³ vulling van polyurethaanschuim Afmetingen Grote poef nr. 1 : • Breedte : 42,5 cm • Lengte : 55 cm • Hoogte : 46 cm Kleine poef nr. 2 : • Breedte : 42,5 cm • Lengte : 55 cm • Hoogte : 36 cm Totale omvang: • Breedte : 63 cm • Lengte : 76 cm • Hoogte : 46 cm • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B86 x H46 x D57 cm, 14 kg
| Breedte: | 43 cm |
|---|---|
| Diepte: | 55 cm |
| Hoogte: | 36-46 cm |
| Materiaal | Hout, Kunststof |
|---|---|
| Poefs | Ja |
| Stijl | Modern |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Vorm | Rond |
| Onderstel | Zonder poten |
| Kleur | Beige |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Poefs, Stoffen, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Katoenen

Metalen, staande plantenstandaard, voor één plant
Gratis bezorging
Houten, op pootjes, notenhout

Houten, moderne, notenhout
Gratis bezorging
Katoenen
Gratis bezorging

Baby ledikanten

3-zits

Baby ledikanten
Gratis bezorging
Keramieken
Gratis bezorging
Houten

Houten


Houten, metalen

In hoogte verstelbaar

Glazen, eikenhouten

Linnen, katoenen

Ladekasten, vintage, houten