



Afmetingen 40×131×70 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Sober en minimalist. Met zijn nissen onder het blad onderscheidt de salontafel Senssia zich door zijn pure en tijdloze lijnen. Een ontwerp La Redoute Intérieurs. Omschrijving • In MDF met laagje eikenhout • Afgewerkt met nitrocellulose vernis • 2 doorsteeknissen onder het bovenblad Onderhoud • Om uw tafel te beschermen, kunt u denken aan onderzetters, onderleggers en placemats. Afmetingen Totaal : • Breedte : 131 cm • Hoogte : 40 cm • Diepte : 70 cm • Gewicht: 36 kg Bruikbaar • Nissen onder tafelblad: B61,5 x H12 x D66 cm • Zelf te monteren. • HOUT UIT DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN EN GECONTROLEERDE BRONNEN. Mixed hout bevat minimaal 70% FSC®-gecertificeerd en/of gerecycled hout en de rest is FS gecontroleerd hout. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B136 x H13 x D78 cm, 38,5 kg
| Breedte: | 131 cm |
|---|---|
| Diepte: | 70 cm |
| Hoogte: | 40 cm |
| Stijl | Modern |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Soort hout | Eikenhout |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Beige |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen