



Afmetingen 43×120×40 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Eigentijds minimalistisch ontwerp, zitting bekleed met structuurstof en afgeronde poten : Het bank Celesto past in elke omgeving, klassiek of modern. Strak en elegant, ontworpen door La Redoute Intérieurs. Omschrijving • Bekleding van structuurstof 95% polyester, 5% polyamide, 370 g/m2 • Vulling polyurethaan mousse 25 kg/m3 • Structuur in populierenmultiplex • Poten van massief rubberhout, gebeitst eiken, afgewerkt met nitrocellulosevernis Afmetingen • Breedte : 120 cm • Hoogte :43 cm • Diepte : 40 cm • Hoogte van de poten : 18 cm, diameter 10 cm • Gewicht: 12 kg • Poten zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket• B40 x H28 x D49 cm, 15 kg
| Breedte: | 120 cm |
|---|---|
| Diepte: | 40 cm |
| Hoogte: | 43 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Stijl | Modern, Scandinavisch |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Onderstel | Op pootjes |
| Kleur | Beige |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Poefs, Stoffen, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Katoenen

Metalen, staande plantenstandaard, voor één plant
Gratis bezorging
Houten, op pootjes, notenhout

Houten, moderne, notenhout
Gratis bezorging
Katoenen
Gratis bezorging

Baby ledikanten

3-zits

Baby ledikanten
Gratis bezorging
Keramieken
Gratis bezorging
Houten

Houten


Houten, metalen

In hoogte verstelbaar

Glazen, eikenhouten

Linnen, katoenen

Ladekasten, vintage, houten