



Afmetingen 188×55×51 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Sober, eigentijds ontwerp, een geslaagde mix van mat eikenhout en zwart metaal. Met de kleedkamermodules van Talist kun je eenvoudig je eigen opbergruimte samenstellen.. De Talist-modules zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen, met hangroede, planken en lades, en bieden je tal van mogelijkheden voor een persoonlijke garderobe en optimale opbergruimte. Een product ontworpen door onze La Redoute Intérieurs ontwerpers. Omschrijving • Structuur en hangroede van zwart staal met poedercoating • Legplanken van MDF met eikenfineer en matte nitrocellulose lakafwerking • 4 planken • 1 hangstaaf • Muurbevestiging (schroeven en pluggen niet meegeleverd) Afmetingen • Breedte : 55 cm • Hoogte : 188 cm • Diepte : 51 cm • Hoogte hanggedeelte : 98,7 cm • Hoogte tussen de legplanken : 29 cm • Gewicht: 20,3 kg • Zelf te monteren. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B202 x H10 x D63 cm, 24,5 kg
| Breedte: | 55 cm |
|---|---|
| Diepte: | 51 cm |
| Hoogte: | 188 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Modern, Industrieel |
| Afwerking | Mat |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen