



Afmetingen 40×120×80 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Ultragrafische geometrische lijnen en een spel van volumes. De Caliste salontafel heeft een eigentijdse stijl en combineert travertin met eikenfineer. Een origineel ontwerp van La Redoute Intérieurs. Omschrijving • Plateau van travertin met akemi-afwerking en MDF met eikenfineer en nitrocellulose-lakafwerking • Poten van MDF met eikenfineer, afgewerkt met nitrocellulosevernis • Glijders van mat zwart staal Onderhoud • Om uw salontafel te beschermen, denk aan onderleggers, placemats, onderzetters. Afmetingen Totaal • Breedte : 120 cm • Hoogte : 40 cm • Diepte : 80 cm • Gewicht: 81 kg Bruikbaar • Planken voor onder tafelblad: B37,2 x H19 x D25,2 cm • Gemonteerd geleverd. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 2 pakketten • B134 x H14 x D95 cm, 77 kg • B78 x H45 x D65 cm, 21 kg
| Breedte: | 120 cm |
|---|---|
| Diepte: | 80 cm |
| Hoogte: | 40 cm |
| Stijl | Modern |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Soort hout | Eikenhout |
| Materiaal | Hout, Metaal |
| Kleur | Beige |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen