



Afmetingen 80×56×58 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Bekleding van velours, 360° draaibaar. Deze fauteuil combineert design en echt gebruikscomfort. Te gebruiken als fauteuil voor aan tafel of aan een bureau.Omschrijving • Bekleding in fluweel van 100% polyester • Stalen frame en 30 kg/m³ HR-vulling van polyurethaanschuim • Rugleuning met ajour • Stalen poten met epoxy afwerking • 360° draaibare stoel met automatische terugloop : met dit systeem kan de stoel moeiteloos terugkeren naar zijn oorspronkelijke positie Onderhoud • Niet afhoesbaar Afmetingen • Breedte : 56 cm • Hoogte : 80 cm • Diepte : 58 cm • Hoogte zitting : 46,5 cm • Hoogte armeuningen tot aan de grond: 68 cm • Zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B61 x H51 x D59 cm, 10 kg
| Breedte: | 56 cm |
|---|---|
| Diepte: | 58 cm |
| Hoogte: | 80 cm |
| Functie | Draaiend |
|---|---|
| Met armleuningen | Ja |
| Materiaal | Hout, Metaal |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Kleur | Beige |
| Merk | AM.PM |

Beschikbaar in 3 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Met armleuningen, kunststof
Op voorraadGratis bezorging
Katoenen

Metalen, staande plantenstandaard, voor één plant
Gratis bezorging
Houten, moderne, notenhout
Gratis bezorging
Houten, op pootjes, notenhout


Baby ledikanten

Baby ledikanten
Gratis bezorging
Houten

3-zits

Glazen, eikenhouten

Katoenen
Gratis bezorging
Baby ledikanten

Keramieken
Gratis bezorging
Keramieken

Houten, teakhouten

Baby ledikanten
Gratis bezorging
Houten

Ladekasten, vintage, houten