


Afmetingen 142×59×50 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
De Tindy-kleerhanger maakt deel uit van onze collectie Les Ingénieux. Creaties vol ideeën om het leven eenvoudiger en het dagelijkse leven mooier te maken, bedacht door onze ontwerpers in Roubaix.Tindy, de slimme basis voor opgeruimde slaapkamers. De Tindy-kleerhanger is geïnspireerd op vintage meubels en combineert esthetiek, comfort en functionaliteit. Hij staat perfect voor een kaptafel, in de slaapkamer of in de kleedkamer. Waarom je er weg van zult zijn • Een zitting bekleed met fluweel : schoonheid kan ook functioneel zijn • Een slim verborgen bergruimte onder de zit: om op te ruimen en niets rond te laten slingeren • Handige spijlen: om je kleren klaar te hangen voor de volgende dag Omschrijving • Structuur in MDF houtvezel en eikenhout, nitrocellulose afwerking • Kist van MDF met houtvezel en gegroefd eikenhout, afgewerkt met nitrocellulose • Zitkussen : bekledig van fluweel 100% polyester, gevuld met polyurethaanschuim 35 kg/dm3 Afmetingen Totaal : • Breedte : 59 cm • Hoogte : 141,5 cm • Diepte : 50 cm • Gewicht: 16,5 kg Bruikbaar • Zitting : B63 x H46 x D50 cm • Opbergkoffer : B61 x H35 x D51 cm • Boogspijlen: Ø 2,5 cm • Afstand tussen spijlen: 22,5 cm • Zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 2 pakketten • B67 x H52 x D56 cm, 14 kg • B147 x H7 x D56 cm, 3 kg
| Breedte: | 59 cm |
|---|---|
| Diepte: | 50 cm |
| Hoogte: | 142 cm |
| Met opbergruimte | Ja |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Bruin |
| Soort hout | Eikenhout |
| Stijl | Vintage |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen