



Afmetingen 75×107×62 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Bureaukast Working. Combineer met de werkbladen en poten die op onze website worden verkocht om je eigen werkruimte te creëren. Omschrijving • MDF gefineerd walnoot, FSC® gecertificeerd, met nitrocellulose afwerking • Gladde fronten dankzij geprofileerde handvatten Afmetingen Totaal : • Breedte : 107 cm • Hoogte : 74.5 cm • Diepte : 61,5 cm Bruikbaar • Kleine lade : L47 x H8 x D34 cm • Grote lade : L47 x H25 x D34 cm • Zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B117 x H20 x D86 cm, 64 kg
| Breedte: | 107 cm |
|---|---|
| Diepte: | 62 cm |
| Hoogte: | 75 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Stijl | Modern |
| Soort hout | Notenhout |
| Kleur | Bruin |
| Afwerking | Mat |
| Merk | AM.PM |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen