



Afmetingen 75×148×71 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Neo-industriële 2 zits bank-bed, UDEL voor een originele stijl die de codes van neo-industrieel design herinterpreteert volgens de normen van comfort en elegantie van de mode.Comfort zitting : stevig comfort Comfort rugleuning : stevig comfort Afmetingen • Lengte : 148 cm • Hoogte : 75 cm • Diepte : 71 cm, slaapzone open: 205 cm • Zitting : L120 x H39 x DP50 cm • Slaapzone : breedte 118 x lengte 197 cm, dikte12 cm. Omschrijving • Bekleding : 100% polyester • Structuur in spaanplaten, vezelpanelen en massief dennenhout. • Poten in PVC, Ø4,7 x H2,5 cm Vulling • Zitting : polyurethaan mousse 25 kg/m³, 30 kg/m³ en 12 kg/m³ • Gecapitonneerde rugleuning: polyether moussevlokken en polyester vezels • Structuur : polyurethaan mousse 12 kg/m³ en polyester vezels Slaapzone • 3-plooien systeem • Matras in polyurethaan mousse 25 kg/m³, 30 kg/m³ en 12 kg/m³ • Geschikt om af en toe te slapen. Om het slaapcomfort te verbeteren, raden we het gebruik van een topmatras aan (verkocht op de site) Onderhoud • Afhoesbare rug- en zitkussens Kwaliteit • 2 jaar wettelijke garantie
| Breedte: | 148 cm |
|---|---|
| Diepte: | 71 cm |
| Hoogte: | 75 cm |
| Bekledingsmateriaal | Stof |
|---|---|
| Stijl | Industrieel |
| Kleur | Groen |
| Met kussens | Ja |
| Soort rugleuning | Laag |
| Slaapbanken | Ja |
| Bankformaten | 2-zits |
| Merk | SO'HOME |

Industriële, Stoffen



Moderne, Scandinavische

Stoffen
Gratis bezorging
Stoffen

Moderne, Scandinavische

70×240×112 cm, met kussens, Stoffen


Moderne, Scandinavische

Moderne

Moderne, Stoffen



Moderne, Scandinavische


86×143×105 cm, moderne, Stoffen

84×170×95 cm, moderne, Stoffen

Moderne



Moderne

Moderne

Moderne, Stoffen

Moderne


Scandinavische

Moderne

Moderne, Scandinavische

84×162-192×85 cm, moderne, Stoffen

Moderne

Stoffen

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen