


Afmetingen 74×131×40 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Buffetkast met 3 deuren Neottie. Ruw, sculpturaal ontwerp, met 3 deuren bekleed met houten latten. Deze hoge kast combineert stijl en functionaliteit en is daarmee een meesterwerk in de woonkamer. Omschrijving • Kast, deuren en legplanken van essen gefineerd MDF, afgewerkt met walnootkleurige nitrocelluloselak • Latten en poten van massief essenhout, afgewerkt met walnootkleurige nitrocelluloselak • Melamine achterkant met 2 kabelgaten • 2 verstelbare binnenplanken • Aantal personen aanbevolen voor montage : 2 Afmetingen • Breedte : 131 cm • Hoogte : 73,5 cm • Diepte : 40 cm • Gewicht: 38,8 kg Afmetingen nissen • Breedte 83,5 cm • Diepte 38,2 cm • Poten zelf te monteren. • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B139 x H68 x D47,5 cm, 47,5 kg
| Breedte: | 131 cm |
|---|---|
| Diepte: | 40 cm |
| Hoogte: | 74 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Stijl | Modern |
| Soort hout | Notenhout |
| Kleur | Bruin |
| Afwerking | Mat |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen