

Afmetingen 195×90×52 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 449
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Grijs, Zwart, Artisan eiken, 195x90x52cm, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 6, Aantal planken: 6
| Breedte: | 90 cm |
|---|---|
| Diepte: | 52 cm |
| Hoogte: | 195 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Stijl | Modern |
| Kleur | Grijs |
| Soort hout | Eikenhout |
| Poten | Afwezig |
| Aantal planken | 6 st. |
| Aantal deuren | 2 st. |
| Aantal lades | 1 st. |
| Spiegel | Afwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Afwezig |
| Led | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Afwerking | ABS |
| Gemiddelde leveringstermijn | 12 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

191×176×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
221×177×59 cm, houten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, eikenhouten, landelijke

Eikenhouten, moderne
Op voorraad
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
215×90×60 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
215×180×62 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Houten
Op voorraadGratis bezorging
Eikenhouten

210×150×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Houten, grenen

190×120×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
190×87×87 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Vintage, houten, Scandinavische

Eikenhouten

Houten

Houten, Scandinavische

191×87×87 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
191×88×88 cm, eikenhouten, Mat
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
196×123×55 cm, houten, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
246×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging

246×90×53 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
210×250×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Houten, Scandinavische

Houten

215×180×60 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
Houten, moderne, Scandinavische
Gratis bezorging
195×93×60 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×216×60 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×180×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
97×267×156 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×180×65 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
196×200×58 cm, houten, met spiegel
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×196×58 cm, houten, moderne
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging