Navigatie overslaan, naar inhoud springen
Inhoud overslaan, naar voettekst springen
€ 79,99
Kave Home Stoel AREIA - Wit/houtKave Home Stoel AREIA - Wit/houtKave Home Stoel AREIA - Wit/houtKave Home Stoel AREIA - Wit/hout

Kave Home Stoel AREIA - Wit/hout

€ 79,99
Ga naar Vameto
Gratis bezorging
U kunt het product binnen 14 dagen retourneren
Prijsgeschiedenis
  • 18-5-2026 - € 79,99
  • 20-8-2024 - € 79,99

Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt

Product beschrijving

Buitenkansje De doos van het artikel is licht beschadigd, de stoelen hebben lichte transportschade aan de pootjes van het retourneren. Verder is het artikel nieuw in doos. Een houten stoel past perfect in elk interieur! Stoel Areia van Kave heeft dan ook nog eens een prachtige Scandinavische uitstraling met zijn eikenhouten poten en wit houten zitting en rugleuning. Gebruik deze stoel als eetkamerstoel, keukenstoel of zelfs voor aan je bureau. Deze stoel staat overal prachtig! * Materiaal: MDF hout, eikenhout * Stijl: modern, Scandinavisch * Gewicht: 5,30 kg * Afmeting: B49 x D55 x H80 cm

Specificaties
MateriaalHout
StijlModern, Scandinavisch
Soort houtEikenhout
MerkKave Home

Vergelijkbare producten

Jörn Eetkamerstoel - Kent - Grijs - Jörn
€ 122

Jörn Eetkamerstoel - Kent - Grijs - Jörn

Moderne

Op voorraad
Tilba stoel
€ 37,95

Tilba stoel

Scandinavische, metalen

Op voorraad
Eetkamerstoel Met Armleuningen Van Teakhout Visby Design Natuurlijk Hout - Sklum
€ 189,95

Houten, teakhouten

Synk Basic Stoel
€ 39,32

Synk Basic Stoel

Scandinavische

Op voorraad
Gestoffeerde armleunstoel Carmi
€ 229

Gestoffeerde armleunstoel Carmi

Met armleuningen, houten, Scandinavische

Op voorraad
Mima stoel
€ 35,95

Mima stoel

Scandinavische

Op voorraad
Mima stoel
€ 37,23

Mima stoel

Scandinavische

Op voorraad
Kelen Stoel Fluweel
€ 47,95

Kelen Stoel Fluweel

Op voorraad
Kelen stoel
€ 31,95

Kelen stoel

Scandinavische

Op voorraad
Eiken Eetkamerstoel Met Creme Stof
€ 149

Eiken Eetkamerstoel Met Creme Stof

Eikenhouten, stoffen

Op voorraadGratis bezorging
Set Van 2 Gestoffeerde Eetkamerstoelen Met Armleuningen Nalon Goud & Corduroy Beige – Crème & Corduroy - Sklum
€ 198,95

Vintage, stoffen, 2

ALMO Beige (stof Apia 453)/gelakt eiken frame – HOUTEN STOEL VOOR WOONKAMER, EETKAMER, KEUKEN RETRO
€ 169

Houten, vintage, Scandinavische

Wordt verzonden over 4 dagen
Blume Stoel Fluweel
€ 67,95

Blume Stoel Fluweel

Houten, Scandinavische

Op voorraad
Rokan Teakhouten Eetkamerstoel Met Armleuningen Licht Teakhout - Sklum
€ 214,95

Houten, kunststof, teakhouten

Hema stoel
€ 42,95

Hema stoel

Scandinavische

Op voorraad
Zuiver Bright Eiken Eetkamerstoel Met Armleuningen Beige
€ 289

Zuiver Bright Eiken Eetkamerstoel Met Armleuningen Beige

Eikenhouten, stoffen

Op voorraadGratis bezorging
Velt Fluwelen Stoel
€ 57,95

Velt Fluwelen Stoel

Scandinavische

Op voorraad
Blume Goud Fluwelen Stoel
€ 77,95

Blume Goud Fluwelen Stoel

Scandinavische

Op voorraad
Hand Fluwelen Stoel
€ 72,95

Hand Fluwelen Stoel

Scandinavische

Op voorraad
Set 4 Tabe Stoelen
€ 181

Set 4 Tabe Stoelen

4, houten, Scandinavische

Op voorraad
Set 4 Mima Stoelen
€ 127,37

Set 4 Mima Stoelen

4, Scandinavische

Op voorraad
Jörn Eetkamerstoel Margareta - Beige - Linnen - Jörn
-24 %
€ 88€ 116

Jörn Eetkamerstoel Margareta - Beige - Linnen - Jörn

Op voorraad
Set 4 Synk Basic Stoelen
€ 131,8

Set 4 Synk Basic Stoelen

4, Scandinavische

Op voorraad
Synk Basic Stoel
€ 39,32

Synk Basic Stoel

Scandinavische

Op voorraad
Jörn Eetkamerstoel - Anoek - Polypropyleen - Wit - Jörn
€ 102

Jörn Eetkamerstoel - Anoek - Polypropyleen - Wit - Jörn

Moderne

Op voorraad
Synk Basic Stoel
€ 39,32

Synk Basic Stoel

Scandinavische

Op voorraad
Vint Stoffen Stoel
€ 52,95

Vint Stoffen Stoel

Scandinavische, stoffen

Op voorraad
Set 4 Vint Stoffen Stoelen
€ 208,2

Set 4 Vint Stoffen Stoelen

4, stoffen

Op voorraad
Inklapbare eetstoel Flat van berkenhout
€ 629

Inklapbare eetstoel Flat van berkenhout

Klapstoelen, houten, landelijke

Op voorraad
House of Rebels Eetkamerstoel - Mascot - Goen/Goud - House of Rebels
€ 209

Op voorraad
Set 4 Stoik Wood Stoelen
€ 226,09

Set 4 Stoik Wood Stoelen

4, houten

Op voorraad
Set 4 Vint Stoffen Stoelen
€ 208,2

Set 4 Vint Stoffen Stoelen

4, stoffen

Op voorraad

Beste producten van Vameto

Zuiver - Klokje Cute Concrete - Anthracite
€ 24,99

Zuiver - Klokje Cute Concrete - Anthracite

Gratis bezorging
Zuiver Klok Concrete Zwart
€ 50

Zuiver Klok Concrete Zwart

Gratis bezorging
Zuiver Hanglamp Gringo Flat Brass Goud
€ 44,99

Zuiver Hanglamp Gringo Flat Brass Goud

Ronde

Gratis bezorging
Feliz Lifestyle Ran Wandkapstok
€ 24,99

Feliz Lifestyle Ran Wandkapstok

Gratis bezorging