




Afmetingen 50×185×40 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
TV stolek MILA lesk 110 LED Deska tloušťka 18 mm, laminované na obou stranách - hrany potažené PVC Zásuvka z MDF a akrylů německého výrobce Akrylátový nátěr POLGLOS je nejlepší na evropském trhu Okraje přední části jsou opatřeny vysoce lesklou PVC dýhou Přední část skříňky se otevře metodou PUSH-TO-OPEN (TIP-ON) Skleněné police 5 mm osvětlené světlem LED Sestavení prvků pomocí kolíků a excentrických konektorů Zadní stěna z HDF desky
| Breedte: | 185 cm |
|---|---|
| Diepte: | 40 cm |
| Hoogte: | 50 cm |
| Stijl | Modern |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht met verpakking | 65 kg |
| Materiaal: | MDF + spaanplaat |
| Oppervlakte | Glanzend + mat |
| Staat | Nieuw |
| Vorm van het tafelblad | Rechthoekig |
| Hmotnost | 100 kg |
| Merk | Mazzoni |

Houten, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
Vintage, Mat
Op voorraad
56×120×38 cm, houten, vintage

51×120×40 cm, houten, industriële

Vintage, Mat
Op voorraad
50×185×40 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, moderne, Hoogglans
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten
Op voorraadGratis bezorging
Houten, eikenhouten, moderne

Moderne, Mat
Op voorraad
51×160×40 cm, houten, industriële

Houten, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
Houten, moderne, op pootjes

Houten
Op voorraadGratis bezorging
Houten, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
53×120×40 cm, houten, eikenhouten

42×185×45 cm, houten, industriële

Moderne, Mat
Op voorraad
Houten, eikenhouten, Scandinavische
Op voorraad
50×120×40 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
55×42 cm, moderne, Hoogglans
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten, landelijke
Op voorraadGratis bezorging
Houten, industriële

Houten, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
Zwevende
Gratis bezorging
46×200×40 cm, houten, industriële

Houten, eikenhouten, op pootjes

Zwevende, moderne
Gratis bezorging

Houten, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
50×150×40 cm, houten, eikenhouten

Zwevende
Gratis bezorging
136×86×42 cm, glazen, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
100×21 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, moderne, Hoogglans
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
120×90×45 cm, ladekasten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
17×145×20 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen



Stoffen, moderne, metalen
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten, vintage, leer
Wordt verzonden over 4 dagen
Houten, vintage, eikenhouten
Wordt verzonden over 4 dagen
Vintage, leer, Scandinavische
Wordt verzonden over 4 dagen
Scandinavische, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen