



Afmetingen 133×87×43 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
- KLASSIEK, FRAAI, FUNCTIONEEL - gemaakt van de best geselecteerde KRONOSPAN gelamineerde plaat (dikte 18 mm!) - uitgerust met twee ruime kasten - messing handgrepen en fronten in Provençaalse stijl geven de meubelen een unieke uitstraling Bijgevoegd: duidelijke stap-voor-stap instructies, waardoor de montage zeer eenvoudig is en 45-60 minuten duurt. Het meubel is gemaakt van matte spaanplaat en matte MDF-plaat, aan beide zijden gelamineerd met een dikte van 18 mm, afgewerkt met 1 mm ABS-kanten.
| Breedte: | 87 cm |
|---|---|
| Diepte: | 43 cm |
| Hoogte: | 133 cm |
| Stijl | Vintage |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Kleur | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht met verpakking | 52 kg |
| Materiaal: | MDF + spaanplaat |
| Oppervlakte | Mat |
| Staat | Nieuw |
| Hmotnost | 80 kg |

Glazen

Glazen, grenen, teakhouten

Glazen, grenen, teakhouten

Houten
Op voorraadGratis bezorging
Houten, industriële, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
Houten
Op voorraadGratis bezorging
Houten, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
196×86×42 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Mat
Op voorraad
Glazen, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
Houten
Op voorraadGratis bezorging
136×86×42 cm, glazen, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
Glazen, eikenhouten

Mat
Op voorraad
Glazen, grenen, landelijke

Glazen, eikenhouten

Glazen, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
Glazen, moderne

136×86×42 cm, glazen, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Mat
Op voorraad
Glazen, eikenhouten

Glazen, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
Glazen, grenen

Mat
Op voorraad
Houten, grenen, landelijke
Op voorraad
Mat, Scandinavische
Op voorraad
Houten
Op voorraadGratis bezorging
Mat, Scandinavische
Op voorraad
Glazen, Mat, Scandinavische
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Houten, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
Mat
Op voorraad
136×86×42 cm, glazen, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
100×21 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, moderne, Hoogglans
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
120×90×45 cm, ladekasten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
17×145×20 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen



Stoffen, moderne, metalen
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten, vintage, leer
Wordt verzonden over 4 dagen
Houten, vintage, eikenhouten
Wordt verzonden over 4 dagen
Vintage, leer, Scandinavische
Wordt verzonden over 4 dagen
Scandinavische, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen