


Afmetingen 136×86×42 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
KLASSIEK, FRAAI, FUNCTIONEEL Gemaakt van de best geselecteerde KRONOSPAN gelamineerde plaat (dikte 18 mm!) Uitgerust met een ruime lade en drie ruime kasten (waarvan één met glas) Fronten van de ladekast zijn geschilderd in HOOGGLANS - acryl! Bijgevoegd: duidelijke stap-voor-stap instructies, waardoor de montage zeer eenvoudig is en 30-45 minuten duurt. Fabrikant: Mazzoni Het meubel is gemaakt van matte spaanplaat en MDF-plaat in hoogglans, aan beide zijden gelamineerd met een dikte van 18 mm, afgewerkt met 1 mm ABS-kanten.
| Breedte: | 86 cm |
|---|---|
| Diepte: | 42 cm |
| Hoogte: | 136 cm |
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Stijl | Modern |
| Soort hout | Eikenhout |
| Kleur | Wit |
| Afwerking | Hoogglans, Mat |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht met verpakking | 57 kg |
| Materiaal: | MDF + spaanplaat |
| Oppervlakte | Glanzend + mat |
| Staat | Nieuw |
| Hmotnost | 152 kg |

136×86×42 cm, glazen, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
Glazen

Houten
Op voorraadGratis bezorging
Glazen, grenen, teakhouten

Glazen, grenen, teakhouten

133×87×43 cm, vintage, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten, eikenhouten, Mat
Op voorraad
Houten
Op voorraadGratis bezorging
Houten, eikenhouten, Mat
Op voorraad
196×86×42 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Glazen, grenen, landelijke

Houten
Op voorraadGratis bezorging
Houten, industriële, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
Glazen, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
Glazen, eikenhouten

Mat
Op voorraad
196×43×42 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Glazen, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
Mat
Op voorraad
Glazen, eikenhouten

Glazen
Gratis bezorging
Glazen, eikenhouten

Houten, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
Glazen, eikenhouten

Glazen, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
191×66×40 cm, glazen, houten
Op voorraadGratis bezorging
Glazen

136×86×42 cm, glazen, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
100×21 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, moderne, Hoogglans
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
120×90×45 cm, ladekasten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
17×145×20 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen


![ASTON Beige [Super Mat / Anti-fingerprint] - MODERNE UITKLAPBARE EN VERSTELBARE SALONTAFEL KASHMIR](https://static.biano.nl/i/product/285-285/e6/e2/32/09364337bf26b50c0264c3fe70c45339b135b410-aston-beige-super-mat-anti-fingerprint-moderne-uitklapbare-en-verstelbare-salontafel-kashmir.jpg)
Moderne, gelamineerde
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, moderne, metalen
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten, vintage, leer
Wordt verzonden over 4 dagen
Houten, vintage, eikenhouten
Wordt verzonden over 4 dagen
Vintage, leer, Scandinavische
Wordt verzonden over 4 dagen
Scandinavische, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen