
Alma tuintafel antraciet - 210 x 90 cm.
210×90 cm, metalen, hoogte
Op voorraadGratis bezorgingAfmetingen 46×50×35 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Bellagio Velino bijzettafel (50 x 46 cm) De Bellagio Velino bijzettafel is een prachtig vormgegeven tuinmeubel uit de zeer ruime collectie van Kees Smit Tuinmeubelen. Met afmetingen van 50 x 46 x 35 cm past de Velino bijzettafel op elk terras of balkon. De kleur Royal Grey maakt de Velino strak en verfrissend. Gezellig een kop koffie drinken of een glas thee? Door de Velino heeft u de handen vrij! Deze bijzettafel laat zich uitstekend combineren met andere tuinmeubelen uit de ruime collectie
| Breedte: | 50 cm |
|---|---|
| Diepte: | 35 cm |
| Hoogte: | 46 cm |
| Vorm | Rechthoek |
|---|---|
| Materiaal | Poly rotan |
| Kleur | Grijs |
| Material | Polywood |
| Merk | Bellagio tuinmeubelen |

210×90 cm, metalen, hoogte
Op voorraadGratis bezorging
220×115 cm, ovale, kunststof
Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
90 cm, ⌀ 90 cm, ronde, metalen
Op voorraadGratis bezorging
Teakhouten, houten, rechthoekige
Op voorraadGratis bezorging
Rechthoekige
Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
160×90 cm, metalen, hoogte
Op voorraadGratis bezorging
⌀ 122 cm, ronde, ovale
Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging

Teakhouten
Op voorraad
Houten, teakhouten
Op voorraad
3-zits
Op voorraad
Tuinbanken met kussens
Op voorraad
48×48 cm, tuinkussens, diameter
Op voorraad
Tuinkussens
Op voorraad
4 persoons, tuinsets met kussens
Op voorraad



Moderne
Op voorraad
Tuinkussens
Op voorraad
Houten, teakhouten
Op voorraad
Kunststof, Metalen
Op voorraad
Tuinkussens
Op voorraad
2-zits
Op voorraad
Tuinkussens
Op voorraad