



Afmetingen 51-54×30-36×30-36 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 224,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Minimalistische stijl voor de 2 Mendo mimi bijzettafels.. Kleuren en lijnenspel geïnspireerd op de jaren 70. Een ontwerp La Redoute Intérieurs Omschrijving • Amberkleurig gehard glas, 8 mm dik • Vloerdoppen in polyethyleen • Set van 2 Afmetingen Groot • Breedte : 36 cm • Hoogte : 54 cm • Diepte : 36 cm • Gewicht: 11 kg Klein • Breedte : 30 cm • Hoogte : 51 cm • Diepte : 30 cm • Gewicht: 9 kg • Gemonteerd geleverd. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B68 x H47 x D47 cm, 30 kg
| Breedte: | 30-36 cm |
|---|---|
| Diepte: | 30-36 cm |
| Hoogte: | 51-54 cm |
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Stijl | Scandinavisch, Vintage |
| Set | Ja |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen