



Afmetingen 80×100×40 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 674,1
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Quilda vintage ladekast met 4 laden in walnoot : De vintage spirit en tijdloosheid van een ladekast met 4 lades die even praktisch als mooi is en in elk interieur en in elke kamer prachtig zal staan. Omschrijving • 4 lades : 2 grote + 2 kleine • Frame en lades van massief notenhout en met notenhout gefineerd MDF • Poten van massief notenhout • Afwerking in polyurethaan Afmetingen Totaal • Lengte : 100 cm • Hoogte : 80 cm • Diepte : 40 cm • Gewicht: 39 kg Bruikbaar • Grote lades: B94 x H14 x D32 cm • Kleine lades : B44 x H8 x D32 cm Levering Zelf te monteren. . ! . • HOUT VAN DUURZAMER BEHEERDE BOSSEN. FSC®-gecertificeerd hout komt uit ecologisch, sociaal en economisch goed beheerde bossen. Afmetingen en gewicht van de pakketten 1 pakket • B109 x H48 x D73 cm, 44 kg
| Breedte: | 100 cm |
|---|---|
| Diepte: | 40 cm |
| Hoogte: | 80 cm |
| Type | Ladekasten |
|---|---|
| Stijl | Vintage |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Bruin |
| Soort hout | Notenhout |
| Afwerking | Mat |
| Merk | LA REDOUTE INTERIEURS |

Katoenen

Tafelkleden, katoenen, vierkante


Verduisterende gordijnen, linnen

80×221-241×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

Katoenen

90×206×91 cm, met kussens, Stoffen

Keramieken

43×100×100 cm, houten, poefs


Vintage, ovale
Gratis bezorging
Katoenen

Tafelkleden, katoenen, effen


80×181×106 cm, moderne, Stoffen

Katoenen

83×217×105 cm, moderne, Stoffen