
GI Edison ronde houtlook tuintafel Ø122 cm.
⌀ 122 cm, ronde, ovale
Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorgingAfmetingen 47-68×140×80 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Bellagio Usini lounge/dining tuintafel 140x80cm verstelbaar De Bellagio Usini lounge/dining tuintafel 140x80cm is een verstelbare tafel voor wie graag lang natafelt in de loungeset, maar ook prettig wil kunnen eten zonder gebogen rug. Je verstelt de hoogte van 47 naar 68 cm, waardoor je de tafel gebruikt als lage loungetafel bij de borrel en als eettafel bij een uitgebreide barbecue. Het sintered stone tafelblad in beige travertinlook is sterk en krasbestendig, zodat je zonder stress schalen,
| Breedte: | 140 cm |
|---|---|
| Diepte: | 80 cm |
| Hoogte: | 47-68 cm |
| Vorm | Rechthoek |
|---|---|
| Type | Inklapbare tuintafels |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Beige |
| Material | Sintered stone |
| Merk | Bellagio tuinmeubelen |

⌀ 122 cm, ronde, ovale
Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
210×90 cm, metalen, hoogte
Op voorraadGratis bezorging
90 cm, ⌀ 90 cm, ronde, metalen
Op voorraadGratis bezorging
220×115 cm, ovale, kunststof
Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Rechthoekige
Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
Teakhouten, houten, rechthoekige
Op voorraadGratis bezorging
160×90 cm, metalen, hoogte
Op voorraadGratis bezorging


Kunststof, Metalen
Op voorraad
Ronde, teakhouten, houten
Op voorraad
Kunststof, Metalen
Op voorraad
4 persoons, houten, kunststof
Op voorraad
2-zits
Op voorraad


Tuinbanken met kussens
Op voorraad
Houten
Op voorraad
255×600×300 cm, diameter
Op voorraad

Tuinbanken met kussens
Op voorraad
Met wielen
Op voorraad
3-zits
Op voorraad
Tuinkussens
Op voorraad
Tuinkussens
Op voorraad