
Alma tuintafel 160x90 cm. - Antraciet
160×90 cm, metalen, hoogte
Op voorraadGratis bezorgingAfmetingen 41×56×56 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 250
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Bellagio Calcinelli lounge tuintafel 56x56x41cm De Bellagio Calcinelli lounge tuintafel is een compacte loungetafel voor naast je loungeset, precies groot genoeg voor drankjes, hapjes en een stapel tijdschriften. Het tafelblad heeft een teak look van kunststof en het onderstel is van aluminium in een beige kleur, daardoor krijg je wel de warme houtlook maar niet het bijbehorende onderhoud. Met 56x56 cm past hij makkelijk op een kleiner terras of balkon, en met een hoogte van 41 cm sluit hij
| Breedte: | 56 cm |
|---|---|
| Diepte: | 56 cm |
| Hoogte: | 41 cm |
| Vorm | Vierkant |
|---|---|
| Type hout | Teak |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Beige |
| Material | Kunststof |
| Merk | Bellagio tuinmeubelen |

160×90 cm, metalen, hoogte
Op voorraadGratis bezorging
220×115 cm, ovale, kunststof
Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
210×90 cm, metalen, hoogte
Op voorraadGratis bezorging
90 cm, ⌀ 90 cm, ronde, metalen
Op voorraadGratis bezorging
Teakhouten, houten, rechthoekige
Op voorraadGratis bezorging
Rechthoekige
Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging
⌀ 122 cm, ronde, ovale
Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging


Kunststof, Metalen
Op voorraad

Ronde, teakhouten, houten
Op voorraad
Houten
Op voorraad
2-zits
Op voorraad
4 persoons, houten, kunststof
Op voorraad
255×600×300 cm, diameter
Op voorraad
3-zits
Op voorraad
Tuinbanken met kussens
Op voorraad
Met wielen
Op voorraad

Vierkante
Op voorraad
Tuinbanken met kussens
Op voorraad
Houten, teakhouten
Op voorraad
Tuinsets met kussens
Op voorraad
Tuinkussens
Op voorraad