

Afmetingen 202×100×52 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 439
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Wit, Gouden, 202x100x52cm, 67.3 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren
| Breedte: | 100 cm |
|---|---|
| Diepte: | 52 cm |
| Hoogte: | 202 cm |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Afwezig |
| Gewicht | 67 kg |
| Maximaal draagvermogen van de plank | 15 kg |
| Spiegel | Aanwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Zacht sluitend | Aanwezig |
| Handgrepen | Metaal |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

202×150×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten
Op voorraad
200×100×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
202×200×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×120×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
202×150×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
205×160×52 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
202×150×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
203×250×65 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
202×200×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
199×135×56 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
216×140×65 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×300×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, met spiegel, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, met spiegel, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, met spiegel, moderne
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×252×158 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×150×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging