

Afmetingen 202×300×50 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 939
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Kasjmier, 202x300x50cm, 219 kg, Kledingkast deuren: Met scharnieren, Aantal planken: 4, Aantal planken: 4
| Breedte: | 300 cm |
|---|---|
| Diepte: | 50 cm |
| Hoogte: | 202 cm |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Dikte ommantelingsplaat | 1 cm |
| De dikte van het gevelpaneel | 1 cm |
| Dikte van bovenplaat | 1 cm |
| Poten | Kunststof |
| Aantal planken | 4 st. |
| Aantal deuren | 6 st. |
| Gewicht | 219 kg |
| Maximaal draagvermogen van de plank | 15 kg |
| Spiegel | Aanwezig |
| Kledingkast deuren | Met scharnieren |
| Zacht sluitend | Aanwezig |
| Kleur opties | Aanwezig |
| Materialen | Gelamineerde spaanplaat |
| Gemiddelde leveringstermijn | 10 werkdagen |
| Herkomst | De Europese Unie |

200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
202×250×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
190×110×55 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
202×300×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×180×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
210×150×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Schuifdeurkasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
205×160×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
202×200×50 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
210×250×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×150×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, met spiegel, moderne
Op voorraad
Met spiegel, moderne, Mat
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
202×250×50 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, grenen

200×100×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
202×300×52 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
215×250×61 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×100×62 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×250×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×150×58 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
200×200×62 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Houten, grenen

Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
Schuifdeurkasten, moderne
Op voorraad
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
82×274×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
82×244×145 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
200×196×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
87×230×149 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
76×278×161 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×274×203 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
70×252×150 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
80×304×140 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
Leren, eco leren
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
80×358×282 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
200×120×58 cm, eikenhouten
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
84×313×215 cm, 3-zits
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
215×200×58 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging
216×200×60 cm
Wordt verzonden over 5 dagenGratis bezorging