









Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Luxe design LED-spiegel in aluminium frame, die uw interieur in een nieuwe ruimte verandert, niet alleen dankzij zijn schoonheid en functionaliteit, maar vooral dankzij meer dan 7 mogelijke accessoires: aanraak-/sensorschakelaar kleurkeuze LED-verlichting bluetooth-luidspreker aanraakklok / weerstation met wifi radio verwarmingsmat geïntegreerd cosmeticaspiegel glazen plank
| Vorm | Rechthoek |
|---|---|
| Spiegel afmetingen | 50x50 |
| Stijl | Modern |
| Verlichting | Met verlichting |
| Specificaties | Europese productie |
| Dikte van spiegelkast | 40 mm |
| Kleur led verlichting | Basic LED: 6000K, 4500K, 3000K / Power LED (COB): 6500K, 4500K, 3000K / Philips LED: 6500K, 4000K, 3000K / Dual color (CCT LED): 2700-6500K / RGB+CCT (COB) |
| Diepte van het frame | 40 mm |
| Breedte van het frame | 5 mm (hoekig), 10 mm (rond) |
| Garantie | 2 jaar |
| Deel van de set | Montagetoebehoor (pluggen, L-vormige haken) |
| Voeding | 230 V |
| Beschermingsklasse | IP54 |
| Energieklasse | A++ |
| Kleur van het frame | Warm goud, Gouden champagne, Zilver, Matgrijs, Mat zwart |
| Merk | Artalo |

Ronde, rechthoekige
Op voorraad
Ronde
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Ronde
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging
Ovale
Op voorraadGratis bezorging

Ronde
Op voorraadGratis bezorging
Rechthoekige
Op voorraad

Ovale
Op voorraadGratis bezorging

Ronde, ovale
Wordt verzonden over 2 wekenGratis bezorging

Ronde
Op voorraadGratis bezorging


Ovale
Op voorraadGratis bezorging

Ronde, ovale
Op voorraadGratis bezorging



Ronde
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Ronde
Op voorraadGratis bezorging
Ronde, ovale
Op voorraadGratis bezorging

Ronde
Op voorraadGratis bezorging
Rechthoekige
Op voorraadGratis bezorging
Ovale
Op voorraadGratis bezorging
Ovale
Op voorraadGratis bezorging
Ovale
Op voorraadGratis bezorging
Ronde
Op voorraad

Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Ronde
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Ronde
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging


Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging

Ronde
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Ronde
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Rechthoekige
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging