









Afmetingen 76×90 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
KARO is de perfecte tafel voor wie houdt van moderne oplossingen. Dankzij een inlegblad van 40 cm kan het blad worden verlengd tot 180 cm (met behulp van hoogwaardige synchrone glijders). Deze tafel is daarom perfect voor allerlei familiebijeenkomsten of ontmoetingen met vrienden. Zijn karakteristieke element is de X-vormige gekruiste poot in het midden - afhankelijk van van welke kant u hem bekijkt, ziet hij er net iets anders uit, wat u meer opties geeft bij het inrichten van uw interieur. De KARO-tafel is een ideale keuze voor veeleisende mensen die aandacht besteden aan details en op zoek zijn naar de hoogste kwaliteit. AANVULLENDE INFORMATIE Alle elementen van de tafel zijn gemaakt van mat spaanplaat van hoge kwaliteit, aan beide zijden gelamineerd en afgewerkt met 1 mm ABS randen: - bovenblad en basis van 28 mm dikke plaat - poten van 52 mm dikke plaat - andere elementen van 18 mm dikke plaat BELANGRIJK: Het vergrotingselement bevindt zich in een speciaal "opbergvak" onder het tafelblad, zodat het wanneer de tafel is uitgeklapt altijd bij de hand is en niet apart hoeft te worden opgeborgen. Afmetingen en gewicht van de verpakking: 1. 103 x 76,5 x 6,5 cm (22,2 kg)2. 104,5 x 56,5 x 8,5 cm (19,7 kg)3. 113 x 45 x 11,5 cm (24,7 kg)
| Diepte: | 90 cm |
|---|---|
| Hoogte: | 76 cm |
| Functie | Uitschuifbare eettafels |
|---|---|
| Soort hout | Eikenhout |
| Stijl | Modern |
| Afwerking | Mat |
| Aantal inzetdelen | 1 stuk X 40 cm (verborgen onder het tafelblad) |
| Functies van het blad | Het tafelblad uitklappen |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht met verpakking | 66,5 kg |
| Materiaal: | Spaanplaat |
| Oppervlakte | Mat |
| Staat | Nieuw |
| Hmotnost | 62 kg |

76×90 cm, uitschuifbare eettafels, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
76×90 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
76×90 cm, uitschuifbare eettafels, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen

76×90 cm, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
76×90 cm, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
76×90 cm, eikenhouten, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
76×90 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
76×90 cm, eikenhouten, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
Ronde, vintage, notenhout


Rechthoekige
Op voorraad

76×90 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
Rechthoekige
Op voorraad


Scandinavische
Op voorraad
Ovale
Op voorraadGratis bezorging

Ovale, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
Ronde, moderne
Gratis bezorging
Ronde, ovale, eikenhouten
Op voorraad
Ronde, eikenhouten
Op voorraad


76×90 cm, uitschuifbare eettafels, eikenhouten
Wordt verzonden over 4 dagen
76×90 cm, uitschuifbare eettafels, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
Ovale
Op voorraadGratis bezorging
Ovale, uitschuifbare eettafels, Mat
Op voorraadGratis bezorging
76×90 cm, uitschuifbare eettafels, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen

136×86×42 cm, glazen, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
100×21 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, moderne, Hoogglans
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
120×90×45 cm, ladekasten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
17×145×20 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen



Stoffen, moderne, metalen
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten, vintage, leer
Wordt verzonden over 4 dagen
Houten, vintage, eikenhouten
Wordt verzonden over 4 dagen
Vintage, leer, Scandinavische
Wordt verzonden over 4 dagen
Scandinavische, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen