







Afmetingen 76×80 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
PIANO is de perfecte tafel voor wie houdt van moderne oplossingen. Dankzij twee inzetstukken van 40 cm kan het blad worden verlengd tot 160 of 200 cm - dit gaat heel gemakkelijk dankzij het gebruik van hoogwaardige synchroonglijders. Deze tafel zal perfect zijn voor allerlei familiebijeenkomsten of ontmoetingen met vrienden, en zal bovendien het oog strelen met zijn minimalistische, maar tegelijkertijd elegante uiterlijk. AANVULLENDE INFORMATIE De tafel is gemaakt van hoogwaardige 18 mm dikke mat aan beide zijden gelamineerde spaanplaat, afgewerkt met 1 mm ABS randen. Het blad heeft een extra zijwaartse verdikking van maximaal 36 mm. Het platform is gemaakt van 28 mm dik board. BELANGRIJK: De vergrotingsinzetten bevinden zich in een speciaal vak onder het blad, zodat ze altijd bij de hand zijn bij het uitklappen van de tafel en niet apart hoeven te worden opgeborgen. Inbegrepen: duidelijke stap-voor-stap instructies, waardoor de montage zeer eenvoudig is en ongeveer 45-60 minuten duurt. Afmetingen en pakketgewichten: 1. 91 x 65 x 11,5 cm (20 kg) 2. 99 x 60 x 6 cm (15 kg) 3. 91 x 49 x 9 cm (11 kg)
| Diepte: | 80 cm |
|---|---|
| Hoogte: | 76 cm |
| Functie | Uitschuifbare eettafels |
|---|---|
| Stijl | Modern, Scandinavisch |
| Afwerking | Mat |
| Aantal inzetdelen | 2 stuks X 40 cm (verborgen onder het tafelblad) |
| Functies van het blad | Het tafelblad uitklappen |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht met verpakking | 46 kg |
| Oppervlakte | Mat |
| Staat | Nieuw |
| Vorm van het tafelblad | Rechthoekig |
| Hmotnost | 65 kg |
| Merk | Mazzoni |

76×80 cm, uitschuifbare eettafels, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
76×80 cm, uitschuifbare eettafels, Scandinavische
Wordt verzonden over 3 dagen
76×80 cm, uitschuifbare eettafels, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
76×80 cm, uitschuifbare eettafels, Scandinavische
Wordt verzonden over 3 dagen
76×80 cm, eikenhouten, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
76×80 cm, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
76×80 cm, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
76×80 cm, eikenhouten, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
Uitschuifbare eettafels, eikenhouten

Uitschuifbare eettafels, teakhouten, vierkante

Notenhout

76×80 cm, uitschuifbare eettafels, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
76×80 cm, uitschuifbare eettafels, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen

Ronde, uitschuifbare eettafels, eikenhouten

Uitschuifbare eettafels, eikenhouten

Rechthoekige, grenen

Eikenhouten, Mat
Op voorraad
Rechthoekige, moderne

Mat
Op voorraad
Ovale, eikenhouten

Eikenhouten, moderne, Mat
Op voorraad
Ovale, Mat
Op voorraad
Eikenhouten, Mat
Op voorraad

Rechthoekige, grenen

Eikenhouten

Eikenhouten, moderne
Gratis bezorging
Vintage, rechthoekige, Mat

Ronde, eikenhouten, vintage
Op voorraad
76×75 cm, eikenhouten, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
Eikenhouten, moderne

136×86×42 cm, glazen, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
100×21 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, moderne, Hoogglans
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
120×90×45 cm, ladekasten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
17×145×20 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen


![ASTON Beige [Super Mat / Anti-fingerprint] - MODERNE UITKLAPBARE EN VERSTELBARE SALONTAFEL KASHMIR](https://static.biano.nl/i/product/285-285/e6/e2/32/09364337bf26b50c0264c3fe70c45339b135b410-aston-beige-super-mat-anti-fingerprint-moderne-uitklapbare-en-verstelbare-salontafel-kashmir.jpg)
Moderne, gelamineerde
Wordt verzonden over 4 dagen
Scandinavische, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, metalen, eikenhouten
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, metalen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen