




Afmetingen 93×135×45 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Bez popisu.
| Breedte: | 135 cm |
|---|---|
| Diepte: | 45 cm |
| Hoogte: | 93 cm |
| Type | Ladekasten |
|---|---|
| Stijl | Modern |
| Soort hout | Eikenhout |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht met verpakking | 90 kg |
| Materiaal: | MDF + spaanplaat |
| Oppervlakte | Mat |
| Staat | Nieuw |
| Hmotnost | 80 kg |
| Merk | Mazzoni |

Ladekasten
Op voorraad

Ladekasten
Op voorraad
Ladekasten
Op voorraad
Houten, eikenhouten

Ladekasten
Op voorraad
Ladekasten
Op voorraad
Ladekasten, houten
Op voorraadGratis bezorging
Houten
Op voorraadGratis bezorging
Ladekasten
Op voorraad
Ladekasten, houten, eikenhouten
Op voorraad
Ladekasten, houten, eikenhouten
Op voorraadGratis bezorging
Moderne, Mat
Op voorraad
Ladekasten, houten
Op voorraad
Ladekasten
Op voorraad
Houten, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Ladekasten
Op voorraad
Houten, moderne

Ladekasten
Op voorraad
Moderne, Mat
Op voorraad
Ladekasten, houten, eikenhouten
Op voorraadGratis bezorging
Ladekasten
Op voorraad
Ladekasten, houten, grenen

120×90×45 cm, ladekasten, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
Ladekasten, vintage, houten

Ladekasten
Op voorraad
Ladekasten
Op voorraad
Ladekasten, houten, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Ladekasten, houten, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
Ladekasten, houten, moderne
Op voorraadGratis bezorging
Ladekasten, houten, eikenhouten
Op voorraadGratis bezorging
Houten, eikenhouten, Scandinavische
Op voorraadGratis bezorging
136×86×42 cm, glazen, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
100×21 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, moderne, Hoogglans
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
120×90×45 cm, ladekasten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
17×145×20 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen



Stoffen, moderne, metalen
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten, vintage, leer
Wordt verzonden over 4 dagen
Houten, vintage, eikenhouten
Wordt verzonden over 4 dagen
Vintage, leer, Scandinavische
Wordt verzonden over 4 dagen
Scandinavische, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen