




Afmetingen 120×90×45 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Bez popisu.
| Breedte: | 90 cm |
|---|---|
| Diepte: | 45 cm |
| Hoogte: | 120 cm |
| Type | Ladekasten |
|---|---|
| Stijl | Modern |
| Afwerking | Hoogglans, Mat |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht met verpakking | 90 kg |
| Materiaal: | MDF + spaanplaat |
| Oppervlakte | Glanzend + mat |
| Staat | Nieuw |
| Hmotnost | 45 kg |
| Merk | Mazzoni |

120×90×45 cm, ladekasten, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten, eikenhouten
Op voorraadGratis bezorging
Ladekasten, houten, eikenhouten
Op voorraadGratis bezorging
Vintage, Scandinavische
Gratis bezorging

Ladekasten, Scandinavische
Gratis bezorging
Ladekasten, houten
Gratis bezorging
Houten, eikenhouten

Houten
Op voorraadGratis bezorging
Ladekasten, houten, notenhout

Moderne, Mat
Op voorraad
Houten, eikenhouten, Scandinavische
Op voorraadGratis bezorging
Houten, moderne

Vintage, moderne, Mat
Op voorraadGratis bezorging
Ladekasten, houten, industriële

Ladekasten, vintage, houten

Ladekasten
Op voorraad
Ladekasten, houten, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
Ladekasten, houten, grenen

Ladekasten, houten, eikenhouten
Op voorraadGratis bezorging
Ladekasten, vintage, houten

Moderne, Mat
Op voorraad
Ladekasten, vintage, houten

Ladekasten, vintage, houten

Ladekasten, vintage, houten

Ladekasten, houten, Mat

Ladekasten
Op voorraad
Ladekasten, vintage, houten
Gratis bezorging
Ladekasten
Op voorraad
Ladekasten

Ladekasten, houten

Houten, grenen, Mat
Op voorraad
136×86×42 cm, glazen, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
100×21 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, moderne, Hoogglans
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
120×90×45 cm, ladekasten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
17×145×20 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen


![ASTON Beige [Super Mat / Anti-fingerprint] - MODERNE UITKLAPBARE EN VERSTELBARE SALONTAFEL KASHMIR](https://static.biano.nl/i/product/285-285/e6/e2/32/09364337bf26b50c0264c3fe70c45339b135b410-aston-beige-super-mat-anti-fingerprint-moderne-uitklapbare-en-verstelbare-salontafel-kashmir.jpg)
Moderne, gelamineerde
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, moderne, metalen
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten, vintage, leer
Wordt verzonden over 4 dagen
Houten, vintage, eikenhouten
Wordt verzonden over 4 dagen
Vintage, leer, Scandinavische
Wordt verzonden over 4 dagen
Scandinavische, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen