



Afmetingen 34×110×18 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Bez popisu.
| Breedte: | 110 cm |
|---|---|
| Diepte: | 18 cm |
| Hoogte: | 34 cm |
| Stijl | Modern |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht met verpakking | 6,5 kg |
| Materiaal: | MDF + spaanplaat |
| Oppervlakte | Glanzend + mat |
| Staat | Nieuw |
| Hmotnost | 28 kg |
| Merk | Mazzoni |

Houten, grenen, moderne
Gratis bezorging
Houten, grenen, moderne
Gratis bezorging
Houten, grenen, moderne
Gratis bezorging
Houten, grenen, moderne
Gratis bezorging
Houten, grenen, moderne
Gratis bezorging
Houten, grenen, moderne
Gratis bezorging
Houten, eikenhouten
Op voorraadGratis bezorging
Houten, grenen, moderne
Gratis bezorging
Eikenhouten, glazen, moderne
Op voorraad
34×110×18 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten
Gratis bezorging
Houten, moderne

Moderne, Mat
Op voorraad
Moderne, Mat
Op voorraad
Houten, moderne

Moderne, Mat
Op voorraad
Industriële, moderne
Op voorraad
Houten, eikenhouten, moderne
Op voorraad
Houten, hoekplanken

Houten, Scandinavische

Houten, eikenhouten, notenhout

Moderne, Mat
Op voorraad
Moderne, Mat
Op voorraad
Industriële, moderne, Scandinavische

Houten, moderne

Houten, eikenhouten

Hoekplanken
Gratis bezorging
Houten, eikenhouten
Gratis bezorging
Houten, eikenhouten
Gratis bezorging
Moderne, Mat
Op voorraad
Notenhout, Scandinavische
Gratis bezorging
Houten, Scandinavische, Mat

136×86×42 cm, glazen, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
100×21 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, moderne, Hoogglans
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
120×90×45 cm, ladekasten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
17×145×20 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen



Stoffen, moderne, metalen
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten, vintage, leer
Wordt verzonden over 4 dagen
Houten, vintage, eikenhouten
Wordt verzonden over 4 dagen
Vintage, leer, Scandinavische
Wordt verzonden over 4 dagen
Scandinavische, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen