



Afmetingen 196×86×53 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Bez popisu.
| Breedte: | 86 cm |
|---|---|
| Diepte: | 53 cm |
| Hoogte: | 196 cm |
| Stijl | Modern |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht met verpakking | 67 kg |
| Materiaal: | MDF + spaanplaat |
| Oppervlakte | Glanzend + mat |
| Staat | Nieuw |
| Hmotnost | 152 kg |

Mat
Op voorraad
Moderne, industriële

Mat
Op voorraad

Mat
Op voorraad
Moderne, Mat, Scandinavische
Op voorraad

Moderne, Hoogglans
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Moderne, industriële

Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Moderne, Mat, Scandinavische
Op voorraad
Moderne, eikenhouten, vintage
Op voorraad
Mat
Op voorraad
200×90×55 cm
Wordt verzonden over 1 weekGratis bezorging
Moderne, Mat, Scandinavische
Op voorraad
Moderne, Mat, Scandinavische
Op voorraad


Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Moderne, Mat, Scandinavische
Op voorraad
Moderne, Mat, Scandinavische
Op voorraad
127×36×32 cm, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Schuifdeurkasten, moderne, landelijke
Op voorraad
Eikenhouten
Op voorraadGratis bezorging
Schuifdeurkasten, moderne, landelijke
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
215×200×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
215×150×62 cm
Wordt verzonden over 3 wekenGratis bezorging
136×86×42 cm, glazen, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
100×21 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, moderne, Hoogglans
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
120×90×45 cm, ladekasten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
17×145×20 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen


![ASTON Beige [Super Mat / Anti-fingerprint] - MODERNE UITKLAPBARE EN VERSTELBARE SALONTAFEL KASHMIR](https://static.biano.nl/i/product/285-285/e6/e2/32/09364337bf26b50c0264c3fe70c45339b135b410-aston-beige-super-mat-anti-fingerprint-moderne-uitklapbare-en-verstelbare-salontafel-kashmir.jpg)
Moderne, gelamineerde
Wordt verzonden over 4 dagen
Stoffen, moderne, metalen
Wordt verzonden over 3 dagen
Houten, vintage, leer
Wordt verzonden over 4 dagen
Houten, vintage, eikenhouten
Wordt verzonden over 4 dagen
Vintage, leer, Scandinavische
Wordt verzonden over 4 dagen
Scandinavische, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
Stoffen, moderne
Wordt verzonden over 4 dagen