



Afmetingen 42×130×32 cm
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
- KLASSIEK, FRAAI, FUNCTIONEEL - gemaakt van de best geselecteerde KRONOSPAN gelamineerde plaat (dikte 18 mm!) - uitgerust met twee ruime kasten - messing handgrepen en fronten in Provençaalse stijl geven de meubelen een unieke uitstraling Bijgevoegd: duidelijke stap-voor-stap instructies, waardoor de montage zeer eenvoudig is en 45-60 minuten duurt. Het meubel is gemaakt van matte spaanplaat en matte MDF-plaat, aan beide zijden gelamineerd met een dikte van 18 mm, afgewerkt met 1 mm ABS-kanten.
| Breedte: | 130 cm |
|---|---|
| Diepte: | 32 cm |
| Hoogte: | 42 cm |
| Afwerking | Mat |
|---|---|
| Stijl | Vintage |
| Soort hout | Eikenhout |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht met verpakking | 20 kg |
| Materiaal: | MDF + spaanplaat |
| Oppervlakte | Mat |
| Staat | Nieuw |
| Hmotnost | 20 kg |



Teakhouten
Op voorraadGratis bezorging

Eikenhouten, Mat, Scandinavische
Op voorraad



Landelijke
Op voorraadGratis bezorging
Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraad
Moderne, Scandinavische
Op voorraad
Mat, notenhout, vintage
Op voorraad


Mat
Op voorraadGratis bezorging
Teakhouten
Op voorraadGratis bezorging




Moderne, Mat, notenhout
Op voorraad
Moderne, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging

Mat
Op voorraad
Mat
Op voorraadGratis bezorging

Eikenhouten, notenhout

Mat
Op voorraad
Moderne, eikenhouten, landelijke
Op voorraad
Moderne, Mat, Scandinavische
Op voorraad
Teakhouten
Op voorraadGratis bezorging
78×90 cm, uitschuifbare eettafels, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
Uitschuifbare eettafels, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
136×86×42 cm, glazen, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
130×43 cm, eikenhouten, vintage
Wordt verzonden over 3 dagen
100×21 cm, moderne, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
Ronde, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
76×90 cm, uitschuifbare eettafels, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
76×90 cm, uitschuifbare eettafels, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
76×90 cm, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
76×90 cm, eikenhouten, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
76×80 cm, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
76×80 cm, eikenhouten, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen
50×120×40 cm, moderne, Hoogglans
Wordt verzonden over 3 dagen
34×110×18 cm, eikenhouten, moderne
Wordt verzonden over 3 dagen
75×120×70 cm, eikenhouten, industriële
Wordt verzonden over 3 dagen
75×120×70 cm, eikenhouten, industriële
Wordt verzonden over 3 dagen
76×80 cm, uitschuifbare eettafels, eikenhouten
Wordt verzonden over 3 dagen
76×75 cm, Mat
Wordt verzonden over 3 dagen