
€ 389
Taste by 4 Seasons Calma barstoel latte Tuinstoel taupe weerbestendig
Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorgingAfmetingen 96×54×50 cm
Beste prijs van de afgelopen 30 dagen: € 169
Ontvang een melding wanneer dit product onder de door u gewenste prijs daalt
Afmetingen: Breedte: 54cm, Diepte: 50cm, Hoogte: 96cm. Kleur: Bruin. Afwerking: Stof. Garantie: 2 jaar.
| Breedte: | 54 cm |
|---|---|
| Diepte: | 50 cm |
| Hoogte: | 96 cm |
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Bekledingsmateriaal | Stof |
| Type | Met 4 poten |
| Kleur | Bruin |
| Merk | By-Boo |

Beschikbaar in 2 e-shops
Op voorraadGratis bezorging

Houten
Op voorraadGratis bezorging
Draaibaar, vintage, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Vintage, Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Rechthoekige, moderne, glazen
Op voorraadGratis bezorging
Stoffen
Op voorraadGratis bezorging
Houten, metalen
Op voorraadGratis bezorging
Glazen
Op voorraadGratis bezorging
Vintage, houten
Op voorraadGratis bezorging
Houten, teakhouten
Op voorraadGratis bezorging


Metalen
Op voorraadGratis bezorging
Houten
Op voorraadGratis bezorging
Metalen
Op voorraadGratis bezorging
Houten
Op voorraadGratis bezorging
Houten
Op voorraadGratis bezorging